EST RUS

Ahja Valla Tuglase Muuseum

Virtin Sohvi varakamber pakub koostöövõimalusi

14. veebruar 2011, ahja muuseum, Kommentaarid: 4
Ahja Tuglase Muuseum avab Friedeberti sünnipäeval teisel märtsil kell 11.00 sellelsamusel aastal  Virtin Sohvi Varakambri - kingituste kiirabi. Seoses sellega teeme üleskutse kõigile vahvatele käsitöömeistritele, kunstnikele, kirjanikele ja loovatele inimestele pakkuda oma töid meie varakambrisse väljanäitusele. Meeldima hakanud näputööd ja muud põnevat on võimalik varakambri külastajal kohe enesele soetada meistri määratud vääringu eest.
Sünnipäevameeleolu loovad lasteaed Illikuku esituses Illimariteemalised etteasted.
Virtin Sohvi hindab kvaliteeti, naturaalseid materjale, rahvuslikke motiive, kohalikku eripära ja maalähedust.
Samas kutsume üles hakkajaid meistreid ja loovinimesi andma edasi ka teistele huvilistele oma oskusi-korraldame muuseumis erinevaid põnevaid õpitubasid.

Info ja kokkulepped tel: 56285787, Katrin ja 55621205, Helen

Väikesed veed teevad suure jõe....

Kommentaarid: 4

Piret
3. märts 2011

Aitäh. Tublid Helen ja Katrin! Ilus algus on tehtud.Väljapanek mõjub väga stiilselt ja usutavalt.Mina leidsin endale väga kena kingituse. Mõelge ka Varakambri kinkekaartidele. Jõudu käsitöömeistritele!

Katrin
4. märts 2011

Aitähh hea idee eest- selle teeme teoks. Vaja on veel kinkekotikesi, kuhu ostu kenasti kaasa saab pakkida. Aga tasa ja targu, kõik tuleb järgemööda. Eks iga algus on raske...

Juta
9. märts 2011

Kui ma loen Virtin Sohvi Varakambri kohta väljapandud kuulutusi, siis mina saan neist aru, et tegemist on näitusega, kus saad nautida kohalikku käsitööd. Üheselt seal aru ei saa, et neid saab ka osta.Varakambris olevad asjad on ju väga ilusad kingitused. Võibolla peaks seda asja reklaamima nagu varaait- kingiriiulid , kingituste kiirabi või midagi sellist.

Katrin
9. märts 2011

Meie esialgne idee oli, et varakamber ei paistaks silma kui äriettevõte, vaid tegu on komisjonimüügiga, mis muuseumite juures on aina populaarsust kogumas. Varakamber - kingituste kiirabi on vast päris hea mõte. Tänud märkamast, Juta. Kasutan seda.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!