EST RUS

Ahja Valla Tuglase Muuseum

Perfect`i sünnipäev

2. aprill 2012, ahja muuseum, Kommentaarid: 0

Reedel,  30.märtsil  toimus Ahja koolinoorte tantsutrupi sünnipäevapidu. Trupi juhendaja Astrid on ilmselt Eestis üks nooremaid tantsujuhendajaid, sest alustas ta seda teed juba 12. aastaselt.


Täna kuulub tantsutruppi peale Astridi 8 tantsijat: Elis, Getter, Gerthrud, Kaisa, Käroliis, Alger, Kristo ja Jagnar. Trupp on juba tuntud ka väljaspool kodukohta, esinetud on Koolitantsul Põlvas, Liikumisfestivalil Moostes ja mujalgi. Järgmine esinemine on Põlvamaa Noortekeskuste Omakultuurifestivalil Vilustes.  Mooste valla kultuurispetsialist Maret Aruoja saatis sünnipäevalistele ka õnnitlustelegrammi.

Koridoris oli üles seatud näitus tantsutrupi tegemistest.

Trupi tegemisi tutvustavad Astrid ja Elis slaidiprogrammi abil.
    
    
Õhtujuhid Evely ja Laura, kelle vahepalad olid hoogsad ja humoorikad. http://www.facebook.com/photo.php?v=334275196629018  

Igal korralikul peol on kohal ka teenindav kohvik, kus noored pakkusid omaküpsetatud pirukaid ja pitsat. Lisaks kohvi ja muud suupärast. Kohvikus töötasid Hannela, Marleen ja Renar.

Endised ja praegused tantsutüdrukud Astridile õnnitlusi üle andmas.

Külalisesinejad Kanepi Tantsustuudiost "Impro".
   


Üllatusesinejad Tartust http://www.facebook.com/photo.php?v=334276463295558

Raneti ja Taavi etteaste

Noorsootöötaja Pireti samm oli uskumatult taktiline, sest nii hea meel on noorte üle, kes ise teavad, mida soovivad ja viivad selle ka täide! Perfect`i sünnipäevapidu oli hea näide toimivast noorsootööst, kus täiskasvanu roll on olla olemas ja toetada noori!
Peo korraldamist toetasid lapsevanemad, peokülalised, Ahja Noortekeskus ja Ahja Vallavalitsus.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!