EST RUS

Ahja Valla Tuglase Muuseum

Oksjon Häärberi hääks

17. november 2010, ahja muuseum, Kommentaarid: 0

Vaata kokkuvõtet Ahja veebilehelt http://www.polvamaa.ee/index.php?page=875&action=article&article_id=12233

ANNETA HÄÄRBERI HÄÄKS!

 

7.detsembril toimub taas oksjon

 

Aya Häärber pakub igaühele võimaluse aidata kaasa Ahja mõisahäärberi taastamisel. Selleks on kaks viisi:

  1. annetada omalt poolt midagi oksjonile või
  2. tulla kohale ja osta oksjonilt oma lähedastele mõnusad jõulukingid.

 

Ootame oksjonile

-          Käsitööesemeid ja isetehtud kunsti. Väga oodatud on igasugused asjakesed, mis annavad vanadele kanga- ja lõngajuppidele uue elu, aga annetada võib igasugust käsitööd, ükskõik, kas iluasju või praktilisemat sorti esemeid.  KÄSITÖÖD TULEKS ÜLE ANDA HILJEMALT 1.DETSEMBRIL, et jõuaksime ette valmistada kataloogi. Käsitöid võtavad vastu Helen Otsa, Aili Siitoja ja Vaike Veeorg.

-          Küpsetisi. Nendel, kes soovivad kaasa aidata oma küpsetiste annetamisega, soovitame valmistuda selleks, et osa küpsetisest võiks pakkuda oksjoniõhtul tee ja kohvi kõrvale (proovimise mõttes) ja osa võiks minna oksjonile. Oksjonile minev osa võiks olla pakitud nii, et sellega oleks mugav koju minna. Küpsetajad võiksid endast varem teada anda, et teaksime valmistada kataloogi, küpsetise ise võib kaasa tuua oksjoni päeval.

 

Kõik esemed antakse uutele omanikele üle annetajate nimega (kui annetaja ise ei soovi teisiti). Oksjoniõhtul on lisaks müügimöllule ka muud meelelahutust, loodetavasti saame tublisti nalja ja närvikõdi üksteist üle trumbates.

Alghinnad on madalad, aga loodame, et pakkumise käigus kasvavad need kõvasti! Kõik tulud lähevad häärberi taastamiseks, aga lisaks rahateenimisele on meil veel üks eesmärk – et oksjoniõhtu oleks lõbus ja meeleolukas.

Oksjoni toimub kultuurimajas 7.detsembril algusega kell 18. Palun jälgige kuulutusetulpasid ja infot kodulehel http://ayahaarber.wordpress.com.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!