EST RUS

Ahja Valla Tuglase Muuseum

Õiehelbe Promenaad

2. juuni 2010, ahja muuseum, Kommentaarid: 0

MTÜ Aya Häärber korraldab 6.juunil Ahja mõisapargis Õiehelbe Promenaadi. Üritus kestab orienteeruvalt 11-15 ning mõnusat meelelahutust pakutakse igale eale.

Kella 11 paiku avavad jäägrid parimate sarvede ja sabade näituse ning korraldavad märkiviskamisvõistluse. Lastele õpetatakse lustlikke ja mõistlikke mänge, nagu kõmpidel kõndimine ja pakubalansseerimine. Lahked perenaised pakuvad kohvet ja magusaid saiasid. Kohal on kunstpiltnik, kes perekondasid sündsal kombel üles võtab. Kenad näitsikud müütavad lillekesi. Uurida saab kodukaunistamise- ja aiandusžurnaalisid. Kaunistatakse häärberi aknaid. Ahja "Kullaketrajate" käsitöönäitus on meiereis kõigile vaatamiseks valla.

Kell 11.30 algab muusikaprogramm. Hakatuse teeb Ahja naiskvartett, jätkavad ähk- ja puhkpillimehed Elvast. Soovijad saavad tantsu lüüa.

Kella 13 paiku pakutakse ilma rahata suppi, perenaistel on ehk järel ka kohvet ja magusat saia.

Huvilistele õpetatakse reinlendrit ja padespaani, tuletatakse meelde Ahja ilusaid aegu.

Kõik huvitused on tasuta (välja arvatud kohwe ja magusad saiad, mille eest perenaised võivad tasu nõuda), aga kogu aeg saab teha annetusi häärberi hääks. Ehk saab isegi mõne lilletaimekese osta. Häärberi uksed on valla.

Kui tuul ja vihm kübaratele ja krinoliinidele ohtlikult kõva on, toimub promeneerime koolimajas ja häärberis.

Lugupidamisega korraldajate nimel
kadri ugur
+3725175174
http://ayahaarber.wordpress.com/2010/06/02/tuulutage-kubaraid-ja-poleerige-oma-spatsiirtokid-promenaadile/

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!