EST RUS

Ahja Valla Tuglase Muuseum

Ahja kultuurimajas kinolinastus "Deemonid"

22. november 2012, ahja muuseum, Kommentaarid: 0

Juba sellel pühapäeval, 25.nov. kell 18.30 Ahja kultuurimajas "Deemonid". Pilet 2€.   Deemonid” viib meid maailma....

...kus edukas reklaamibüroo loovjuht Joko, pensioniealine matemaatikaõpetaja Reeda ja sanitaartehnikalao juhataja Ants peavad silmitsi seisma valikutega, mis muudavad nende elu. See film on katse vaadata mängurite sisemaailma, et mõista nende valikute ja eluviiside tagamaid ja mis veelgi olulisem – mõista, et igaüks meist võib sarnastele juhtumistele olla lähemal kui arvatagi võiks. „Film annab vaatajale võimaluse lähemalt näha ja tunda seda, mida tunneb mängur. Kinosaali sisenedes istub vaataja metsikule karusellile, kus juhtub kõike “ sõnas Mäeots.

„Deemonid“ on sellel sügisel saanud juba kaks rahvusvahelist tunnustust – augustis valiti film Montreali A-klassi filmifestivalile, kus ta linastus programmis „Focus on World Cinema“. Septembris linastus film Helsingi rahvusvahelisel filmifestivalil Armastus ja Anarhia (Love & Anarchy) ning tulemas on veel vähemalt üks suur rahvusvaheline filmifestival.

Filmi stsenaristid on Ain Mäeots ja Toomas „Tommyboy“ Tilk, režissöör on Ain Mäeots, operaator Elen Lotman, kunstnik Tiiu-Ann Pello, produtsent Anneli Ahven. Peaosades Tambet Tuisk, Ain Lutsepp ja Ene Järvis, kõrvalosades Evelin Võigemast, Mait Malmsten, Kaia Skoblov, Eva Püssa, Liina Tennossaar, Peeter Oja ja paljud teised.

Lisainfot: Ahja Avatud Noortekeskus Illimari 6 Põlvamaa avatud E-R 15.00-20.00 tel. 51 14382 Piret Palm, noorsootöötaja - ANK juhataja

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!