EST RUS

Ahja Valla Tuglase Muuseum

27.11.2006 Naer on terviseks

27. november 2006, ahja muuseum, Kommentaarid: 0

Sügiskaamoses on sellel aastal Eetimaal täheldatud tähtede rohkust: on avastatud uusi taevatähti, on nähtud tantsivaid tähti ja möödunud nädalavahetusel särasid Ahjal estraaditähed.24. novembri õhtul vurasid autod lähedalt ja kaugemalt Ahja poole, sest Ahja kultuurimaja estraaditrupp tähistas oma 10. tegevusaastat. Saali oli kogunenud üllatavalt palju rahvast, oli ju sissepääski tasuta!

         Lisaks oma viieliikmelisele estraaditrupile oli õhtut ilmestama tulnud Haaslava külakapell ja sõnameistrid Põlgastest. Kaks tundi tihedat esinemist, vahelduseks mängis kapell ja külalised Põlgastest lasid naljadel kõlada.

Ahja estraaditrupp esitas läbilõike kogu oma tegevusajast. Kaasatud olid ka mõned endised tegijad. Juubilari olid tänama tulnud Ahja vallavalitsus, MTÜ AVAR, rahvatantsurühmad Hõbesõlg ja Roosi, lauluansamber Rukkirääk. Igaühel varuks just selleks puhuks valminud tantsud või laulud. Samuti käsitööring Kullaketrajad. Kiidusõnu ja kingitusi jagus ning aplausid ei tahtnud vaibuda. On ju Ahja estraaditrupp tuntud oma headuses. On pälvitud vabariiklik esikoht Maalehe korraldatud konkursil. Samuti korduvalt maakondlikke esikohti.

         Täname oma säravaid estraaditähti ning loodame, et neid ei jäta maha nali ning naer ja ei kuivaks rõõmulätted.

Irja Saksing

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!